تبلیغات
مرکز فوریت های پزشکی شهرستان دهلران - فردی كه به بهانه های واهی به آمبولانس اورژانس 115 آسیب رسانده بود به 6 ماه زندان محکوم شد.
مرکز فوریت های پزشکی شهرستان دهلران
هر فوریت یک زندگی...
"و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا":هر کس نفسی را حیات بخشد(از مرگ نجات دهد)مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است."قران کریم سوره مائده آیه 32"به گزارش خبرنگار وب دا از قم، شعبه 110 دادگاه عمومی (جزایی) قم رای را خود در خصوص پرونده آسیب به آمبولانس اورژانس 115 قم اعلام کرد.

                                                   

بر اساس این رای متهم پرونده که در تاریخ 16 دیماه امسال به بهانه دیر رسیدن آمبولانس اورژانس 115 اقدام به تخریب آمبولانس با میله فلزی کرده بود، به استناد ماده 677 قانون مجازات اسلامی به 6 ماه حبس  و  جبران خسارات وارده محکوم شد.

با توجه به شدت تخریب آمبولانس و هزینه بالای تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، این آمبولانس 45 روز از چرخه خدمت رسانی به مردم شریف استان خارج شده بود.

بر اساس دستورالعمل کشوری میانگین زمان رسیدن آمبولانس اورژانس 115 در مناطق شهری 8 دقیقه و در مناطق جاده ای 15 دقیقه میباشد.

ترافیک خیابانهای سطح شهر، عدم توجه برخی رانندگان به صدای آژیر آمبولانس و ارائه آدرسهای نامفهوم، مزاحمین تلفنی و  تعداد زیاد ماموریتهای اورژانس از جمله عوامل  تاثیر گذار در زمان رسیدن آمبولانسها می باشد.ارسال توسط مصطفی عباسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
لینک دوستان

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مرکز فوریت های پزشکی شهرستان دهلران می باشد.